Chystáme další Skříně Praskají

Skříně Praskají tentokrát v Plzni

Po dubnovém úspěšném bazaru v Táboře pro Vás připravujeme pokračování v Plzni, na našem bazaru si vyberete z více než 15 tisíc kousků oblečení které jsou vytříděné z Vašich skříní a domovů, které nám zasíláte jako formu podpory našeho projektu. Vybraná částka z prodejů na bazaru pak poputuje na naše aktivizační programy pro nemocné maminky.

Móda, která pomáhá dvakrát

Naše bazary jsou zaměřené nejen k prodeji vašich vytříděných kousků, ale zároveň jako naše osvětová činnost. Na našich akcích totiž máte možnost poslechnout si jednu nebo dvě přednášky o Problematice rodičovství v nemoci, prevenci nádorových onemocněních nebo také Dva příběhy boulí. A protože jsme v první řadě maminky a víme co rodičovství obnáší, tak dobře víme jaké mohou být někdy nákupy náročné s našimi dětmi, proto jsme pro Vaše děti připravili program a dětský koutek, který je během Vašich nákupů zabaví a Vy si tak můžete nerušeně vybírat nové kousky do Vašeho šatníku, který Vám rozhodně díru v peněžence neudělá. Kousky u nás totiž zakoupíte v řádu desetikorun. A protože u nákupů někdy přijde chuť na něco dobrého  bude po celý den otevřena kavárna, kde svoje choutky na kávičku či dortík určitě zaženete.

Sledujte i naši událost na Facebooku https://www.facebook.com/events/2952522784758199/

kde přidáváme novinky a dělíme se třeba i o fotky pár kousků, které nám posíláte 🙂

 

Často se nás také ptáte jakým způsobem a kam můžete přispět do bazaru a také čím, proto Vám k tomu dáme pár odpovědí.

Přijímáme dámské, dětské i pánské čisté a nepoškozené kousky. Pokud máte doma botičky po dětech nebo nějaké svoje botky, které plánujete vyměnit za nové, tak i ty u nás najdou své místo. Věnovat nám můžete i svoje kabelky a drobné doplňky, které se Vám již okoukali. Zasílat je můžete poštou nebo osobně doručit na sběrná místa v Plzni, Praze, Brně, Táboře, Českých Budějovicích či v Mostu.

adresa pro zaslání poštou: MAMINY S RAKOVINOU.z.s Masarykova 669/86 Plzeň 31200

neváhejte a pro adresy na sběrná místa v příslušných regionech si napište na skrinepraskaji@maminysrakovinou.cz

 

Tentokrát se nám po dvou výměnách termínů podařilo konečně zvolit datum, které vyhovuje konečně všem v našem týmu. Setkáme se tedy 3.listopadu v Plzni na tržnici DEPO2015 od 10 hodin, kde se na Vás budeme moc těšit.

Označeno , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *