club maminy s rakovinou

Osobní zkušenost s nemocí je nepřenositelná, proto je mnoha nemocným příjemnější sdílet své pocity, naděje, strachy a zkušenosti právě s těmi, kteří jsou na tom podobně. 

Na facebooku jsme zřídili uzavřenou skupinu pro nemocné maminky, kde sdružujeme ženy s různými druhy nádorových onemocnění, vytváříme tak prostor pro sdílení informací a nabízíme pomocnou ruku. Díky členství v Clubu maminek mohou ženy čerpat výhody, které jsme pro ně s pomocí odborníků a sponzorů připravili a díky tomu tak můžeme provázet maminky v jejich léčbě a zpříjemnit jim nelehké období, které zažívají.

 

club maminy s rakovinou Plzeň

Club maminy s rakovinou v botanická zahrada Praha

 

 

 

 

 

 

 

Počet našich maminek neustále narůstá a s nimi se zvyšují i nároky na naše aktivity, služby a hlavně setkání, která mají pro maminky největší terapeutický účinek. Rozhodli jsme se proto zřídit reálný Club mamin, aby se naše setkání mohla konat co nejčastěji v různých městech po celé ČR. Program maminky najdou v naší interní skupině nebo v programu na našem webu.

 

 

Nově nás můžete potkat na adrese – Zborovská 98, Plzeň Doudlevce 30100, kde otvíráme náš první fyzický Club Maminy s rakovinou.

Je to místo, kde mohou naše maminky najít útočiště. Místo, kde rádi poradíme a  pomůžeme. Je to místo, kde se budou konat různé aktivity pro naše maminky (terapie, onko-jóga, vzdělávací programy, relaxační projekty a další). Zároveň si zde maminky v aktivní léčbě budou moci vyzkoušet paruky či šátky, které pro ně máme připravené díky dárcům.

club maminy s rakovinou na facebookuClub maminy s rakovinou Plzeň