Osobní zkušenost s nemocí je nepřenositelná, proto je mnoha nemocným příjemnější sdílet své pocity, naděje, strachy a zkušenosti právě s těmi, kteří jsou na tom podobně. 

Na facebooku jsme zřídili svépomocnou uzavřenou skupinu pro nemocné maminky, kde sdružujeme ženy s různými druhy nádorových onemocnění, vytváříme tak prostor pro sdílení informací a nabízíme pomocnou ruku. Díky členství v Clubu maminek mohou ženy čerpat výhody, které jsme pro ně s pomocí odborníků a sponzorů připravili a díky tomu tak můžeme provázet maminky v jejich léčbě a zpříjemnit jim nelehké období, které zažívají.

Počet našich maminek neustále narůstá a s nimi se zvyšují i nároky na naše aktivity, služby a hlavně setkání, která mají pro maminky největší terapeutický účinek. Rozhodli jsme se proto zřídit reálný Club mamin, aby se naše setkání mohla konat co nejčastěji v různých městech po celé ČR. Program maminky najdou na facebooku nebo v programu na našem webu.

club maminy s rakovinou na facebooku

Nově nás můžete potkat na adrese – Zborovská 98, Plzeň Doudlevce 30100, kde otvíráme náš první fyzický Club Maminy s rakovinou.

Je to místo, kde mohou naše maminky najít útočiště. Místo, kde rádi poradíme a  pomůžeme. Je to místo, kde se budou pořádáme různé aktivity pro naše maminky (terapie, onko-jóga, vzdělávací programy, relaxační techniky arteterapie a další).

Zároveň si zde maminky v aktivní léčbě mohou vyzkoušet a vypůjčit paruky či šátky, které pro ně máme připravené díky projektu Putovní paruka.

Club maminy s rakovinou Plzeň

Od společného sdílení a podpory v náročné onkologické léčbě nás nezastavilo ani náročné období coronavirové pandemie. Terapeutické skupiny jsme přesunuli do online formy, stejně jako řadu přednášek či webinářů.

více informací

facebook Share on Facebook
Twitter Tweet
Follow Follow us