Daruj vzpomínku

#Darujvzpominku

Je název kampaně, která vznikla pro zpříjemnění náročného období léčby. Cílem projektu je dopřát maminkám trochu péče, aktivit a zážitků, které si často nedovolily ani v době plného zdraví.

Projekt slouží také k tomu, aby se maminky vzájemně poznaly, odreagovaly se, předaly si osobní zkušenosti a užily si trochu zábavy. Podnikáme společně různá setkání a do jednotlivých aktivit zapojujeme také další rodinné příslušníky, protože i oni si procházejí těžkým obdobím. Reportáže z projektu pravidelně uveřejňujeme na našem blogu a sociálních sítích.


Na kafíčko – v různých městech republiky se společně sejdeme nad šálkem kávy, vzájemně se poznáme a navazujeme nová přátelství.

Family days – myslíme také na další členy rodiny a pořádáme rodinné aktivity. Díky Family days mají rodiny našich maminek možnost strávit čas společně, jako rodina, načerpat novou energii a získat nové zážitky.

Mamma víkendy – víkendové pobyty pro maminky plné relaxace, péče, kultury a zábavy. Vše je pro maminky připraveno tak, aby zapomněly na každodenní starosti a načerpaly energii.

Tata days – nezapomínáme ani na tatínky, kteří jsou svým něžným protějškům během jejich léčby oporou, a proto si zaslouží odpočinek. Nabízíme tedy samostatné aktivity i pro ně.

Zážitek pro maminku – Snažíme se našim maminkám náročné období léčby co nejvíce zpříjemnit, proto pro ně připravujeme individuální zážitky, na kterých často spolupracujeme společně s našimi obchodními partnery.