Dobrovolník

Jak se zapojit ?

Přijde Vám, že naše činnost má smysl, rádi byste pomohli, ale nevíte jak? Je mnoho způsobů, jak se zapojit a pomoci nám. Těšíme se, že Vás budeme moci poznat a stanete se součástí našeho týmu.

Šíření osvěty

Řeknete o našem projektu co nejvíce lidem – možná se i díky Vám informace o naší existenci dostane k někomu, kdo naši pomoc potřebuje.

Pomoc s grafikou, PR, sdílení inzerátů, administrativa, koordinace dílčích úkolů na našich projektech

Náš tým přece jen všechno sám nezvládne a občas je třeba pomoc na někdy je zapotřebí výpomoc zvenčí – pokud jednu z těchto oblastí ovládáte a máte čas a chuť nám pomoci kontaktujte nás prosím na email info@maminysrakovinou.cz

Pořádání benefičních akcí, aukcí, sbírek, aj.

Pokud byste rádi uspořádali jakýkoli projekt na naši podporu, budeme velmi poctěni a jsme otevřeni jakýmkoli projektům. Pokud byte rádi takovou akci uspořádali, prosím kontaktujte nás prostřednictvím emailu info@maminysrakovinou.cz.

Přímá pomoc maminkám

Výpomoc v domácnosti maminky, dovoz nákupu, psychická podpora nebo „pokec“ u kávy. Každá maličkost je pro naše maminky velká pomoc. Období léčby je velmi náročné a každá maličkost se počítá, pokud máte chuť se zapojit kontaktujte nás prostřednictvím emailu info@maminysrakovinou.cz.

Sociální marketing

Umístění našeho loga na vašich webových stránkách nebo na akcích, které pořádáte


Máte blog, jste youtubeři, influenceři, markeťáci? 

Můžete nám pomoci s propagací, vymyslíme jak! Ozvěte se nám petra@maminysrakovinou.cz.