Fotoobraz za recenzi

Fotoobraz za recenzi

Chtěla jsem si uchovat vzpomínku z říjnového focení z období léčby chemoterapií a nenapadl mě lepší způsob než fotoobraz, který mi bude připomínat tohle neuveřitelné období. Jenže od koho si ho pořídit?

Spousta dodavatelů, spousta různých kvalit.
Saal Digital od kterých si nechávám vyrobit fotoknihy nabízí i možnost fotobrazů a tak jsem od nich jeden vyzkoušela a to díky jejich kampani Fotoobraz za recenzi.

Výběr obrazu

Miluju vzpomínky, miluju fotit a být součástí těch krásných vzpomínek, na který se můžu podívat nejen v mobilu, ale hlavně fyzicky když mě přepadne sentimentální nálada. A že tahle nálada bývá poměrně častá.

Prohlížet stáre fotky z dětství, z výjimečných okamžiků jako je svatba, těhotenství, první focení dětátka. Baví mě ty zážitky sumírovat do jednoho celku a tak se často stává, že členové rodiny dostávají dárkem takovéhle vzpomínkové předměty.

Fotoknihy jsem na doporučení fotografky Sylvie Svačinové začala tvořit právě u Saal Digital a jejich fotoprodukty bych řekla nemají doposud

Zdroj: www.saal-digital.cz

konkurenceschopné firmy. Jejich fotoalba jsou naprosto prvotřídní a program? Tak ten je ukázkově nejjednodušší a uživatelsky velmi přívětivý. S cenami už je Saal Digital, ale poněkud vyšší cenová, ale za tu kvalitu si to zkrátka můžou proste dovolit.

Když jsem se rozhodla zaplnit naše holé zdi bytu nějakými obrazy bylo rozhodnutí jednoduché. Bude to fotoobraz. Ale od koho?

Šla jsem po zkušenosti k ověřenému dodavateli a nebyla jsem zklamaná

No šla jsem rovnou za kvalitou o které jsem věděla, že se mi dostane.  A zrovna běžela jejich kampaň Fotoobraz za recenzi. A tak jsem se přihlásila. Světe div se, oni mě vybrali a tak mi přišel poukaz v hodnotě 1400 korun na výběr fotoobrazu.

Namyšlenou jsem měla koláž fotoobrazů na zeď do ložnice a s tím spojené i určité rozměry. Začala jsem jedním kusem obrazu o velikosti 50×75 který jsem objednala právě díky jejich kampani. Další obrazy teprve budou následovat.

Na akrylát nejsou penízky

Přála jsem si obrazy k akrylátového skla, jenže co si budeme povídat. Cena těchto obrazů je opravdu neskutečně vysoká a tak jsem se spokojila se základem v podobě kanvazského plátna. Které mě nakonec velmi mile překvapilo. Plátno bylo velmi pevně napnuté a pevné. Na dotek i pohledově kvalitnější než konkurenční plátno, které jsem měla možnost si osahat ve Fotolabu.

Vytvořeno několika prokliky myší

Obraz jsem vytvořila stejně jako fotoknihy pomocí jejich aplikace, kterou jsem již předtím měla nainstalovanou v počítači a bylo to velmi rychlé a jednoduché. Zvládne to i úplný začátečník.

Vybrala jsem fotografii, která jen tak tak na štíru svou kvalitou prošla jejich hodnocením. Záměrně jsem se proto obávala výsledku. Naštěstí byla kvalita dostačující a na obrazu nižší rozlišení fotky není vůbec poznat.

Expresní dodání

Doručení obrazu i s výrobou zabralo téměř tři dny, takže byl doručen opravdu v extrémní rychlosti. Cena obrazu bez rámu byla 1500,- a pokud bych k němu vybrala i rám se stínovou štěrbinou byl by o celých tisíc korun dražší. Do této investice jsem se pouštět nechtěla. Dnes už ale vím, že ta kvalita obrazu i za tu vysokou cenu společně s rámem opravdu stojí. Rám budeme proto spolu s dalším obrazem určitě dokupovat protože jim dodají na eleganci a dojmu luxusu.

Další obrazy budou proto zcela určitě také od nich. Stejně jako všechny naše fotoknihy, kterých není zrovna málo. A až dojde opět na sentiment stačí se podívat na zeď nebo otevřít knihu kterou velmi rád listuje i náš dvouletý syn.

HODNOCENÍ:

 


Unboxing a reakci na fotobraz můžete omrknout i ve videu:

http://www.saal-digital.cz

 

Označeno , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *