Hledáte pomoc?

Provedeme Vás Vaší cestou

K  nemocným maminkám i jejich rodinám máme individuální přístup a provázíme je po celou dobu nemoci. Zůstaneme spolu v kontaktu i po skončení léčby. Budeme se snažit vlít Vám optimismus do žil a poskytnout Vám psychickou podporu, abychom zkrátili a zjednodušili Vaši cestu k uzdravení.

maminy s rakovinou

V čem Vám můžeme pomoci?


Také jste si nepomysleli, že by se to mohlo týkat i Vás? Proplouváte životem i svými každodenními radostmi a starostmi. A najednou přijde jedna z těch, která obrátí celý život vzhůru nohama? Rakovina vstoupila i do Vašeho bezpečného přístavu a rozpoutala divokou bouři? Emoce, smutek, zmatení i vztek, nepochopení na jedné i na druhé straně Vás nyní často provází. Zahltila nemoc celý Váš svět a Vy tápete? Nevíte jak komunikovat? Nemáte kam uniknout, nebo kde hledat pochopení? Nebojte, nejste v tom sami. Prožili jsme to také a moc rádi Vám pomůžeme.

PRO MAMINKY

Jste nemocná a cítíte, že jste na všechno sama? Hledáte porozumění? Setkáváte se s nepochopením?

Máte pocit, že Vaši blízcí s Vámi nechtějí o nemoci mluvit a potřebujete si popovídat s někým, kdo má stejnou zkušenost?

tatinek maminy s rakovinou

PRO TATÍNKY

Onemocněla Vaše drahá polovička a nemáte se s kým podělit? Svá trápení a situace držíte v sobě a nechcete jí přidělávat starosti?

Zatěžují Vás obavy z nemoci partnerky, dopady na stabilitu rodiny a její zajištění? Máte obavy z budoucnosti? Z přicházejících změn?

Ať se Vaše situace zdá jakkoli bezvýchodná neváhejte nás kontaktovat a společně najdeme cestu.

S čím pomůžeme a poradíme:

Srdce pro maminky a jejich rodiny.

Díky projektu #Srdcemaminkam Vám můžeme pomoci s chodem Vaší domácnosti, a to nákupem vybavení nebo zajištění výpomoci a hlídáním dětí prostřednictvím veřejných sbírek. Pomůžeme obnovit harmonii ve Vaší domácnosti, aby byla opět šťastným domovem. Najdeme společné řešení, jak celé Vaší rodině toto náročné období ulehčit.

Určeno pro členy Clubu MsR

Jste ve finanční tísni?

Jste nemocná a ještě musíte obracet každou korunu? I v těchto případech jsme tu pro Vás. Společně se podíváme na následující věci:

  • na jaké příspěvky máte nárok, ať už od státních nebo soukromých institucí.
  • zprostředkujeme Vám potřebné finanční poradenství, případně dluhovou poradnu

Individuální laické i odborné poradenství.

Nabídneme možnost konzultací s Cluberkami – maminkami po léčbě, které se jako dobrovolnice zapojují svými zkušenostmi na podporu novým pacientkám. Bude-li potřeba zajistíme Vám psychologické konzultace, odborné psychoterapie.

Možností je spousta a určitě najdeme společnou cestu.

Dejte nám to vědět

Svépomocná diskusní skupina

Sdílejte zkušenosti s dalšími pacientkami – Přidejte se do naší facebookové skupiny, nabízí Vám laickou komunitu vzájemné podpory.

maminy s rakovinou

Navzájem se podporujeme nejen v online prostředí, ale pořádáme společná setkání (Na kafíčko, Mamma víkendy, Family days a další.

Sledujte prosím události na naší stránce, zveřejňujeme je také ve skupině pro pacientky.

PRÁVO KAŽDÉHO PACIENTA

Druhý názor, neboli second opinion

Víte co to je a kdy jej můžete žádat?

NOVINKA

Členství v Club+

Jako přidružený člen můžete čerpat výhody, které Vám nabízí náš spolek. Vhodné pro celou ČR

Co například přináší členství?

Možnost žádat o sbírku a další formy materiální podpory

Zvýhodněné sazba v půjčovně paruk, šátků, čepic,

Konzultace s Cluberkami on-line

Pravidelný zpravodaj přímo do emailu, informace o plánovacích akcích, výletech, uzavřená členská sekce, akční nabídky od našich dárců a podporovatelů

(např. kosmetické balíčky, dárečky, vouchery na profesionální focení, kadeřnické služby, vstupy do zábavních parků, aj..) dle dostupnosti a nabídek

Benefit pro pacientky obsahuje také uvítací balíček s brožurkami a průvodcem v léčbě. Včetně dárku.

Slevy na artedílny, workshopy, výlety, slevy na zájezdy, slevy na nákupy u partnerů, … )

Možnost zapůjčení ZDARMA (např: lis na čerstvé šťávy či lněný olej, Nordic Walking hůlky) Odborné knihy o léčbě, životním stylu)

a další…

Blog

Na našem blogu najdete spousty příběhů, návodů či receptů, které jsou určeny přímo pro Vás! Obsah tvoří naše členky jako jistou formu terapie nebo osvěty a budeme rádi, pokud se také zapojíte.

Hledáte další informace?

Doporučujeme také tyto webové stránky

Amelie, z.s.

Česká onkologická společnost

Národní onkologický program