hledám pomoc

Hledáte pomoc?

Provedeme Vás Vaší cestou

K  nemocným maminkám i jejich rodinám máme individuální přístup a provázíme je po celou dobu nemoci. Zůstaneme spolu v kontaktu i po skončení léčby. Budeme se snažit vlít Vám optimismus do žil a poskytnout Vám psychickou podporu, abychom zkrátili a zjednodušili Vaši cestu k uzdravení.

maminy s rakovinou

V čem Vám můžeme pomoci?


Také jste si nepomysleli, že by se to mohlo týkat i Vás? Proplouváte životem i svými každodenními radostmi a starostmi. A najednou přijde jedna z těch, která obrátí celý život vzhůru nohama? Rakovina vstoupila i do Vašeho bezpečného přístavu a rozpoutala divokou bouři? Emoce, smutek, zmatení i vztek, nepochopení na jedné i na druhé straně Vás nyní často provází. Zahltila nemoc celý Váš svět a Vy tápete? Nevíte jak komunikovat? Nemáte kam uniknout, nebo kde hledat pochopení? Nebojte, nejste v tom sami. Prožili jsme to také a moc rádi Vám pomůžeme.

PRO MAMINKY

Jste nemocná a cítíte, že jste na všechno sama? Hledáte porozumění? Setkáváte se s nepochopením?

Máte pocit, že Vaši blízcí s Vámi nechtějí o nemoci mluvit a potřebujete si popovídat s někým, kdo má stejnou zkušenost?

tatinek maminy s rakovinou

PRO TATÍNKY

Onemocněla Vaše drahá polovička a nemáte se s kým podělit? Svá trápení a situace držíte v sobě a nechcete jí přidělávat starosti?

Zatěžují Vás obavy z nemoci partnerky, dopady na stabilitu rodiny a její zajištění? Máte obavy z budoucnosti? Z přicházejících změn?

Ať se Vaše situace zdá jakkoli bezvýchodná neváhejte nás kontaktovat a společně najdeme cestu.

S čím pomůžeme a poradíme:

Srdce pro maminky a jejich rodiny.

Díky projektu #Srdcemaminkam Vám můžeme pomoci s chodem Vaší domácnosti, a to nákupem vybavení nebo zajištění výpomoci a hlídáním dětí prostřednictvím veřejných sbírek. Pomůžeme obnovit harmonii ve Vaší domácnosti, aby byla opět šťastným domovem. Najdeme společné řešení, jak celé Vaší rodině toto náročné období ulehčit.

Určeno pro členy Clubu MsR

Jste ve finanční tísni?

Jste nemocná a ještě musíte obracet každou korunu? I v těchto případech jsme tu pro Vás. Společně se podíváme na následující věci:

  • na jaké příspěvky máte nárok, ať už od státních nebo soukromých institucí.
  • zprostředkujeme Vám potřebné finanční poradenství, případně dluhovou poradnu

Individuální laické i odborné poradenství.

Nabídneme možnost konzultací s Cluberkami – maminkami po léčbě, které se jako dobrovolnice zapojují svými zkušenostmi na podporu novým pacientkám. Bude-li potřeba zajistíme Vám psychologické konzultace, odborné psychoterapie.

Možností je spousta a určitě najdeme společnou cestu.

Svépomocná diskusní skupina

Sdílejte zkušenosti s dalšími pacientkami – Přidejte se do naší facebookové skupiny, nabízí Vám laickou komunitu vzájemné podpory.

maminy s rakovinou

Navzájem se podporujeme nejen v online prostředí, v rámci Clubu pořádáme společná setkání (Na kafíčko, Mamma víkendy, Family days a další.

Sledujte prosím události na naší stránce, zveřejňujeme je také ve skupině pro pacientky.

PRÁVO KAŽDÉHO PACIENTA

Druhý názor, neboli second opinion

Víte co to je a kdy jej můžete žádat?

NOVINKA

Členství v Clubu MsR


Nechceme jen nudné členství, ale přejeme si přinést s ním také jisté výhody. Není potřeba být k registraci členství Clubu jen fyzicky v místě působnosti našich Clubových center. Výhody totiž přinesou i těm vzdálenějším po celé ČR.

Zjistěte co můžete jako přidružený člen získat.

Blog

Na našem blogu najdete spousty příběhů, návodů či receptů, které jsou určeny přímo pro Vás! Obsah tvoří naše členky jako jistou formu terapie nebo osvěty a budeme rádi, pokud se také zapojíte.

Hledáte další informace?

Doporučujeme také tyto webové stránky

Amelie, z.s.

Česká onkologická společnost

Národní onkologický program