Hledáte pomoc?

Provedeme Vás Vaší cestou

K  nemocným maminkám i jejich rodinám máme individuální přístup a provázíme je po celou dobu nemoci. Zůstaneme spolu v kontaktu i po skončení léčby. Budeme se snažit vlít Vám optimismus do žil a poskytnout Vám psychickou podporu, abychom zkrátili a zjednodušili Vaši cestu k uzdravení.

maminy s rakovinou

V čem Vám můžeme pomoci?


Také jste si nepomysleli, že by se to mohlo týkat i Vás? Proplouváte životem i svými každodenními radostmi a starostmi. A najednou přijde jedna z těch, která obrátí celý život vzhůru nohama? Rakovina vstoupila i do Vašeho bezpečného přístavu a rozpoutala divokou bouři? Emoce, smutek, zmatení i vztek, nepochopení na jedné i na druhé straně Vás nyní často provází. Zahltila nemoc celý Váš svět a Vy tápete? Nevíte jak komunikovat? Nemáte kam uniknout, nebo kde hledat pochopení? Nebojte, nejste v tom sami. Prožili jsme to také a moc rádi Vám pomůžeme.

PRO MAMINKY

Jste nemocná a cítíte, že jste na všechno sama? Hledáte porozumění? Setkáváte se s nepochopením?

Máte pocit, že Vaši blízcí s Vámi nechtějí o nemoci mluvit a potřebujete si popovídat s někým, kdo má stejnou zkušenost?

tatinek maminy s rakovinou

PRO TATÍNKY

Onemocněla Vaše drahá polovička a nemáte se s kým podělit? Svá trápení a situace držíte v sobě a nechcete jí přidělávat starosti?

Zatěžují Vás obavy z nemoci partnerky, dopady na stabilitu rodiny a její zajištění? Máte obavy z budoucnosti? Z přicházejících změn?

Ať se Vaše situace zdá jakkoli bezvýchodná neváhejte nás kontaktovat a společně najdeme cestu.

Srdce pro maminky a jejich rodiny.

Díky projektu #Srdcemaminkam Vám můžeme pomoci s chodem Vaší domácnosti, a to nákupem vybavení nebo zajištění výpomoci a hlídáním dětí prostřednictvím veřejných sbírek. Pomůžeme Vám obnovit harmonii ve Vaší domácnosti, aby byla opět šťastným domovem. Podpoříme i materiálním zajištěním domácnosti. Najdeme společné řešení, jak celé Vaší rodině toto náročné období ulehčit.

Jste ve finanční tísni?

Jste nemocná a ještě musíte obracet každou korunu? I v těchto případech jsme tu pro Vás. Společně se podíváme na následující věci:

  • na jaké příspěvky máte nárok, ať už od státních nebo soukromých institucí.
  • zprostředkujeme Vám potřebné finanční poradenství, případně dluhovou poradnu

Individuální laické i odborné poradenství.

Nabídneme možnost konzultací s Cluberkami – maminkami po léčbě, které se jako dobrovolnice zapojují svými zkušenostmi na podporu novým pacientkám. Bude-li potřeba zajistíme Vám psychologické konzultace, odborné psychoterapie.

Možností je spousta a určitě najdeme společnou cestu.

Dejte nám to vědět

Dotazník
Podat individuální žádost
Konzultovat s Cluberkou

Svépomocná diskusní skupina

Sdílejte zkušenosti s dalšími pacientkami – Přidejte se do naší facebookové skupiny, nabízí Vám laickou komunitu vzájemné podpory.

maminy s rakovinou

Navzájem se podporujeme nejen v online prostředí, ale pořádáme společná setkání (Na kafíčko, Mamma víkendy, Family days a další.

Sledujte prosím události na naší stránce, zveřejňujeme je také ve skupině.

NOVINKA

Členství v Club+

Jako přidružený člen můžete čerpat výhody, které Vám nabízí náš spolek. Vhodné pro celou ČR

Co například přináší členství?

Zvýhodněné sazba v půjčovně paruk, šátků, čepic,

sleva 30% na nákup z šatníku Skříně praskají

sleva 10% na na nákup našich výrobků z Mama-shopu

Konzultace s Cluberkami on-line

Pravidelný zpravodaj přímo do emailu, informace o plánovacích akcích, výletech, uzavřená členská sekce, akční nabídky od našich dárců a podporovatelů

(např. kosmetické balíčky, dárečky, vouchery na profesionální focení, kadeřnické služby, vstupy do zábavních parků, aj..) dle dostupnosti a nabídek

Benefit pro pacientky obsahuje také uvítací balíček s brožurkami a průvodcem v léčbě. Včetně dárku.

Slevy na artedílny, workshopy, výlety, slevy na zájezdy, slevy na nákupy u partnerů, … )

Možnost zapůjčení ZDARMA (např: lis na čerstvé šťávy či lněný olej, Nordic Walking hůlky do lázní) Odborné knihy o léčbě, životním stylu)

a další…

Blog

Na našem blogu najdete spousty příběhů, návodů či receptů, které jsou určeny přímo pro Vás! Obsah tvoří naše členky jako jistou formu terapie nebo osvěty a budeme rádi, pokud se také zapojíte.

Hledáte další informace?

Doporučujeme také tyto webové stránky

Amelie, z.s.

Česká onkologická společnost

Národní onkologický program