Benefity člentví v Clubu

Nechceme jen nudné členství, ale přejeme si přinést s ním také jisté výhody.

Není potřeba být k registraci členství Clubu jen fyzicky v místě působnosti našich Clubových center. Výhody přinesou i těm vzdálenějším po celé ČR.

Co získáte za roční členský poplatek?

Uvítací balíček

Benefit pro pacientky obsahuje také uvítací balíček s brožurkami a průvodcem v léčbě. Včetně dárku a členskou průkazku.

Konzultace v on-line prostředí

Pouze členi Clubu mají možnost konzultovat s našimi Cluberkami on-line přes ZOOM, GoogleMeet

Individuální formy pomoci

Možnost žádat o veřejnou sbírku a další individuální formy odborné psychoterapie či materiální podpory.

Dary a dárky

Např. kosmetické balíčky, dárečky, poukazy na profesionální focení, kadeřnické služby, vstupy do zábavních parků, aj..) dle dostupnosti a nabídek s partnery. Slevové kódy a poukazy na nákupy u partnerských e-shopů.

šatník Skříně Praskají

Každý člen má k dispozici kredit až 4000 Kč/rok (sympatizant 2000 Kč) k čerpání z dobročinného šatníku a tím udělat radost sobě, své rodině ušetřit koruny z rodinného rozpočtu.

Půjčovna

Možnost zapůjčení paruk a šátků se slevou. (dále např: lis na čerstvé šťávy či lněný olej, Nordic Walking hůlky) Odborné knihy o léčbě, životním stylu)

Odborná psychoterapie

Členům nabízíme možnost čerpat individuální odborné psychoterapie/mentoring/koučing za cenu 150 Kč/hod (běžná cena 400 Kč)

Možnost dotazovat odborníky

Máte otázku na odborníky? Prostřednictvím formuláře pokládejte dotazy našim spolupracujícím odborníkům.

Půjčovna

Možnost zapůjčení paruk a šátků se slevou. ZDARMA (např: lis na čerstvé šťávy či lněný olej, Nordic Walking hůlky nejen do lázní) Odborné knihy o léčbě, životním stylu).

V případě zájmu, možnost aktivně se podílet na činnosti, vývoji a aktivitách spolku.

Budovat Cluby s regionální působností a docílit efektivnější pomoci i dalším rodinám ve Vašem okolí.

Proč se registrovat jako člen Clubu?

Díky členským příspěvkům, můžeme zajistit bezplatnost poradenství s Cluberkami, vzdělávání, odbornost, vývoj a zkvalitňování poskytovaných služeb i koordinaci skupin, tvořit obsah na blog, připravovat příběhy, články, osvětové, informační, odborné materiály či bulletiny. Také nám však pomohou pokrýt základní správu, administrativní, správní poplatky i provozní náklady, které s celou činností vznikají.

Ať už se nám to totiž líbí nebo, ne, tak neziskové organizace včetně naší pacientské zaroveň fungují jako malé firmy. Protože je naší vlastní volbou udržet tyto služby zdarma nebo se zcela minimálním poplatkem, rozhodli jsme se nabídnout možnost stát se členem Clubu. Jen členské příspěvky nám totiž pomohou být nadále efektivní, poskytovat souvisle kvalitní služby a šířit naše poslání dále.

Díky Vašim členským poplatkům budete důležitou součástí spolku i naší komunity.


Přihláška do Clubu MsR
Zvolte prosím z následujících možností tu která odpovídá nejvíce.
Pro efektivní komunikaci s Vámi potřebujeme platnou emailovou adresu.
Vyberte si dle Vaší preference výši příspěvku. Každý rok Vám bude automaticky účtován členský příspěvěk ve zvolené výši. Platba probíhá kartou přes platební bránu automatizovaně pro Vaše pohodlí. Prosím, ujistěte se, že máte povolené platby kartou na internetu.
Vyberte si z nabídky možnost zaslat balíček na uvítanou, obsahuje letáčky, informace a také aktualní dárkové předměty připravené s našimi partnery (nyní dárkový balíček Yves Rocher v hodnotě 690 Kč), voňavé levandulové srdíčko, výrobky k testování a pár drobností pro radost. Informace o dalších aktualních slevách a benefitech pro členy Clubu Balíček zasíláme zásilkovnou na adresu za cenu 99,-Kč nebo připravíme k osobnímu předání osobně na pobočkách Club Plzeň, Club Tábor. Pokud si jej přeci jen budete později přát, můžete nám o něj napsat. Obsah balíčku se mění podle typu registrované kategorie.
0,00 Kč
Zde se můžete podělit o svoje zájmy, dovednosti, profesi. Dát nám vědět, zda máte případně zájem podílet se aktivně na činnostech a projektech spolku.