Putovní paruka

Kampaň na podporu ženskosti a dobré psychické pohody pro pacientky s rakovinou.

Vlasy jsou korunou krásy každé ženy, bohužel mnoho onkologických pacientek, vlivem léčby chemoterapií, o své vlasy přijde. Kromě velké změny se se ztrátou vlasů pojí, také ztráta pocitu ženskosti a sebevědomí. Mnoho žen má také strach ze zvídavých pohledů, které znesnadňují přijímání tohoto nelehkého životního období dobré psychické pohody pro maminky s rakovinou.

Vlasy jsou korunou krásy každé ženy, bohužel mnoho onkologických pacientek, vlivem léčby chemoterapií, o své vlasy přijde. Kromě velké změny se se ztrátou vlasů pojí, také ztráta pocitu ženskosti a sebevědomí. Mnoho žen má také strach ze zvídavých pohledů, které znesnadňují přijímání tohoto nelehkého životního období.

Právě paruky ženám při léčbě zvedají sebevědomí. Koupě nebo výroba paruky je finančně náročná pro každý rodinný rozpočet, a proto v kampani vyzýváme ženy ke sdílení paruk.

Pro koho je půjčovna vhodná?

  • pro všechny ženy před zahájením léčby nebo v aktivní léčbě
  • pro všechny, které nemají nebo nechtějí vynakládat zbytečně vysoké peníze na nákup pomůcky
  • pro všechny ženy , které se v léčbě chtějí cítit sebevědomě a žensky

Půjčovna je k dispozici výběrem on-line na mama-shopu nebo osobně v Club MsR Plzeň vždy po telefonické domluvě na +420 734 241 576

Pokud si v půjčovně nevyberete to pravé pro Vás, dejte nám vědět. Rádi Vám pošleme slevový kód pro nákup paruky u partnera.

 

partnerem projektu je