Mamavíkend ve spolupráci s NF Pink Bubble

První víkend realizován!

Když se organizace zakládala byla vize jasná. Pomáhat maminkám, sdružovat je, být jim psychickou oporou a být místem pro setkávání a navazování silných přátelství i napříč celou republikou.  Drobná setkání u kávy byla první setkávání maminek, rozšíření bylo plánováno v podobě maminkovských víkendů.  Víkend, který by měl být pro maminky odpočinkový. Plný krásy, hýčkání a kultury. čas, který věnují jen sobě samotným. Na chvilku vypnout od nemoci i od chodu domácnosti a dětí. Jenže tohle je sice krásná, ale nákladná vize. Jak ji realizovat? To se povedlo díky nadačnímu fondu Pink Bubble, který se rozhodl nám s tímto pomoci. Začalo plánování víkendu, hledání ubytování i vybírání programu.  A že jej vybrali pestrý dokazuje i video z víkendu na konci článku.

Moc děkujeme holkám z Pink Bubble, že nám pomohli náš první víkend realizovat a nadaci ČEZ, která to prostřednictvím Pink Bubble vše sponzorovala. Máme z víkendu nádherné vzpomínky.


A jak to celé probíhalo?

Relaxační víkend pro 15 maminek, kterým od života vstoupilo onkologické onemocnění se setkalo v Praze, aby si odpočinulo od starostí s dětmi, péče o domácnost a náročné léčby a společně s NF Pink Bubble se jim vybarvily dny i jejich tvářičky v  Make-Up Institute Prague, kde je vizážistky krásně nalíčily. Zde měli možnost nechat se profesionálně vyfotit s Honzou Trnkou. Poté  se přesunuly do showroomu společnosti H&M kde , kde se vyfiknuly na večerní představení Isole v divadle Jatka78.

Sobota v pohybu

Sobota byla aktivní tělem i duší a začala ranní jógou Barbary Haráčové, dále následovala přednáška PHDr. Martina Pospíchala o psychickém zdraví v souvislosti s onkologickým onemocněním. Po obědě jsme se vyplavili lodí po pražské Vltavě a slunečný den zakončili večeří v Salt’n’Pepa Kitchen.

Nedělní loučení

V neděli jsme se s těžkým srdcem rozloučili přednáškou od Denisy Cziglové z Food Therapy by Denisa o zdravé stravě  a odpočinout ve wellness centru hotelu Orea Hotel Pyramida, kde byli naše maminky ubytované a kde se o ně úžasně postarali. Není proto divu, že se žádné z maminek nechtělo jet domů a nám se popravdě taky loučit nechtělo, protože potkat tolik statečných žen na jednom místě se nám podaří asi až zase příští rok.


Děkujeme také za dárečky Jarmilce ze Spirit Beads a za nádherná zrcátka z dílny Šperky Viks, z exluzivní kolekce pro naši organizaci. Speciální poděkování patří NF Pink Bubble i Nadaci ČEZ, díky které jsme tento víkend nabitý zážitky a emocemi mohli zrealizovat! 

Těšíme se na další akce!

Tým MAMINY S RAKOVINOU

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *