Osobní zkušenost s nemocí je nepřenositelná, proto je mnoha nemocným příjemnější sdílet své pocity, naděje, strachy a zkušenosti právě s těmi, kteří jsou na tom podobně. 

Na facebooku jsme zřídili svépomocnou uzavřenou skupinu pro nemocné maminky, kde sdružujeme ženy s různými druhy nádorových onemocnění, vytváříme tak prostor pro sdílení informací a nabízíme pomocnou ruku. Díky členství v Clubu maminek mohou ženy čerpat výhody, které jsme pro ně s pomocí odborníků a sponzorů připravili a díky tomu tak můžeme provázet maminky v jejich léčbě a zpříjemnit jim nelehké období, které zažívají.

Počet našich maminek neustále narůstá a s nimi se zvyšují i nároky na naše aktivity, služby a hlavně setkání, která mají pro maminky největší terapeutický účinek. Rozhodli jsme se proto zřídit reálný Club mamin, aby se naše setkání mohla konat co nejčastěji v různých městech po celé ČR. Program maminky najdou na facebooku nebo v programu na našem webu.

club maminy s rakovinou na facebooku

Nově nás můžete potkat na adrese – Zborovská 98, Plzeň Doudlevce 30100, kde otvíráme náš první fyzický Club Maminy s rakovinou.

Je to místo, kde mohou naše maminky najít útočiště. Místo, kde rádi poradíme a  pomůžeme. Je to místo, kde se budou pořádáme různé aktivity pro naše maminky (terapie, onko-jóga, vzdělávací programy, relaxační techniky arteterapie a další).

Zároveň si zde maminky v aktivní léčbě mohou vyzkoušet a vypůjčit paruky či šátky, které pro ně máme připravené díky projektu Putovní paruka.

Club maminy s rakovinou Plzeň

Od společného sdílení a podpory v náročné onkologické léčbě nás nezastavilo ani náročné období coronavirové pandemie. Terapeutické skupiny jsme přesunuli do online formy, stejně jako řadu přednášek či webinářů.