Nemocné tělo potřebuje lékaře, nemocná duše přítele. Menandros

Motto od slavného a známého řeckého filozofa, nás provází již od počátku působení naší organizace. Sdílení a přátelství jsou pro nás ženy největším synonymem pro zvládnutí náročného životního období v onkologické léčbě, ale i po ní. Prakticky všechny onkologické pacientky jsou si vědomy toho, jak je život v léčbě náročný. Období fyzicky náročná a zdárně zvládnutá však často dobíhají a pro nás tak zároveň začíná i dlouhá cesta k léčbě duše.

MamaKruhy jako terapie ve skupině se stali součástí našich pravidelných setkávání v Plzni a Praze. Vlivem nastalých situací s COVID-19 však tyto aktivity museli přejít do ustraní.  Připravili jsme tak flexibilnější řešení v on-line podobě, která nám pomůže překročit hranice měst a krajů bez toho aniž bychom museli opustit naše domovy.

Srdečně Vás proto zveme na kruhové sdílení maminek, které se tak pro nás stávají mocným nástrojem pro porozumění a vzájemnou podporu. Provázet naší svépomocnou skupinou Vás pravidelně bude každých 14 dní z pohodlí Vašeho domova psycholožka Mgr. Klárka Sukaná a zakladatelka org. Šárka Šteinochrová.

Vytvoříme pro Vás skupinky po 4-6 pro udržení přátelských  kruhových setkání a to opakovaně ve stejném sestavení přihlášených každých 14 dní. Tím Vám chceme maximálně pomoci v navazování dlouhodobých přátelských vztahů i zajistit maximalně vzájemnou podporu s dalšími maminkami za dozoru odborníka v oblasti psychologie. Z tohoto důvodu nás prosím v případě potřeby informujte o případné potřebě omluvit se ze setkání alespoň 1 den předem.

Odkaz na odborníkem a mentorem vedených setkání v Google Meets Vám zašleme prostřednictvím e-mailu ráno v den konání. Případně upozorníme SMS na blížící se událost.

 

Přihlášení na MamaKruhy provedete prostřednictvím přihlášky:

Přihlašovací formulář

ve skupině číslo 2. zbývá 1. místo