OSOBNÍ PŘÍBĚH PODPOROVATELŮ – ŠÁTKY KUZU

Ptáte se, proč šiji šátky po chemoterapii? Bohužel z životní zkušenosti.

Moje mladší sestra onemocněla rakovinou prsu. Nesla ztrátu vlasů špatně, stejně jako každá žena. Sehnala si krásnou paruku, ale ta není na každodenní nošení. Kvůli pohodlí sháněla šátek. Chtěla, aby byl IN, podle jejich představ, je mladá, takže něco, co by jí slušelo. Šátky z obchodů byly všechny stejné, mdlé tmavé barvy, prostě nijaké a cena? Cena drahá, když už ten šátek stál za to.

Já jsem do té doby šila jen kabelky, batůžky, pro dětičky do postýlek, výbavičky… A tak mě poprosila, ať to zkusím, nějaký ji ušít. Vybrala si látečku podle svého gusta a já se pustila do práce a šáteček byl na světě. A ještě mám střih, který snad sluší každému.

Od té doby šiji šátky po chemoterapii na zakázku. Se zákazníkem se spojíme po internetu – email, messenger, whats´App. A už to jede, pošlu zákazníkovi mojí nabídku dodavatelů s látkami, vybereme vhodnou látku, vhodné barvičky… Jelikož máme každá jiný styl, jedna jsme elegantní, jedna boho, rockerka, extravagantní, retro, romantická, hippie, punk, hip hop styl… Každá jsme jiná. Jsme jedinečná. A proč bysme si i v nemoci nemohli zachovat svoji tvář a někde se skrývat v šátku, který se mi nelíbí. Takže proto jsem tu pro vás.

Cenu podle výběru látky si držím 350 Kč a maximálně 450 Kč. Látku buď vybírám českou bavlnu, ale za mě vedou látky ze zahraničí, převážně americká plátna. Mají krásné barvy, nápadité a materiál luxusní.

Můj citát, který se mi moc líbí a provází životem.

„Zdraví není vším, ale bez zdraví je všechno ničím.“

Arthur Schopenhauer

https://satkypochemoterapii.webnode.cz/

Označeno ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *