Sbírka na hlídání pro Hanku a dceru Elišku

Onkologicky nemocná maminka potřebuje hlavně klidnou mysl a pomoc s dětmi. Přesně takovou rychlou a efektivní pomoc nyní potřebuje Hanka a tady je její příběh:

Dobrý den. Jmenuji se Hanka. Mám dvě nádherné děti, syna Ondru a dcerku Elišku. Když jsem Elišku v roce 2019 čekala, zjistili mi rakovinu prsu, ale i přes to všechno jsem bojovala za sebe a svoji malou,aby se mohla narodit a já ji mohla vychovat. Byla vymodlená, protože jsme 4x přišli o miminko. Svůj boj jsem tehdy vyhrála a uzdravila se. Když jsem si užila poslední rok rodičovské dovolené už zdravá a po rodičovské začala znovu racovat,rakovina mi vstoupila znovu do cesty a přesně 4 roky po první diagnóze mi byla diagnostikována nová rakovina prsu, druhostranný nádor.Byl to šok,myslela jsem, že už znovu neonemocním i když mi tehdy zjistili mutaci BRCA 1 a já kvůli ní podstoupila loni v březnu preventivní odstranění
vaječníků a dělohy. I přes tuto preventivní operaci jsem rakovinu dostala znovu a tak
mam za sebou momentálně odstranění nádoru a tři chemoterapie. Ještě mě čeká celá jedna sada chemoterapií po třech cyklech. Pak tuto kapitolu uzavřu druhou preventivní operaci kvůli mutaci, kdy mi budou odstraněna obě prsa a hned bude provedena jejich kompletní rekonstrukce.

Těším se, až to bude za mnou, léčba mě hrozně vyčerpává, jsem unavená, mám spoustu nežádoucích
účinků z chemoterapie a už nemám sílu ani na péči o svoji malou dcerku, která tím strádá
a je to pro nás psychicky náročné.
Hrozně moc bych chtěla s dcerkou chodit ven, hrát si s ní, ale léčba mě vyčerpává a já si sáhla na dno a bez pomoci to nezvládnu. Pochopila jsem, že potřebuji s dcerkou pomoci, ale chůvu si sama dovolit nemohu a tak budeme všichni moc vděční, pokud nám s náklady za chůvu pomůžete. Mohla by nám tak vypomoci v nejkritičtějším období mé léčby a rekonvalescence s péčí o naši maličkou, abych se já mohla plně soustředit na léčbu a zotavení,aby měly obě mé milované děti zase zdravou maminku.

Jak pomoci Hance ?

Přispět můžete pomocí zabezpečeného darovacího formuláře

Na sbírkový účet

2601664135/2010

VS pro přirazení Vašeho daru pro Hanku je: 13042023

Nebo jednoduše přes QR kód ve vaší bankovní aplikaci

Označeno , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *