Sbírky

Chci dát #srdcemaminkam 

Pomocí veřejné sbírky přispíváte přímo maminkám na konkrétní pomoc. Přispívat můžete jako anonymní dárci pomocí našich pokladniček či online platby prostřednictvím dárcovského formuláře z portálu darujme.cz. Peníze můžete také zaslat přímo na transparentní sbírkový účet. Přispěním na sbírkový účet dáváte souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení. Pokud s tím nesouhlasíte, využijte prosím platební bránu od darujme.cz níže

2601664135 / 2010

Podpořte maminky a jejich cestu k uzdravení zasláním libovolné částky na náš sbírkový účet. Finance z veřejné sbírky nám pomáhají zajistit nemocným maminkám psychoterapie, hlídání dětí, provoz domácnosti, nakoupit potravinové doplňky, které jim pomohou posílit jejich imunitu nebo jim zajistit nějakou krásnou vzpomínku například pomocí výletu s jejich rodinou.

S finančním darem do veřejné sbírky posíláte kus svého srdce nemocným maminkám, pro které je důležité vědět, že jim lidé v tomto období fandí, dodává jim to sílu na jejich cestě k uzdravení. 

Aktuálně vyhlášené sbírky:

momentálně nemáme vyhlášené žádné nové výzvy

Komu jsme společně s Vámi pomohli

Maminka Kristýnka

Společně s Vámi jsme pomohli vybrat 9 000 Kč na novou pračku pro maminku Kristýnu a její rodinu. Bez fungujiící pračky, si asi žádná žena nedokáže chod domácnosti představit. Celý Kristýnin příběh jsme před nedávnem zveřejnili na našem blogu – najdete ho pod tímto odkazem – bit.ly/Pribehkristyny.

Aktuálně vybráno: SPLNĚNO. DĚKUJEME VÁM (aktualizace 26.10.2020)


Každá sbírka má uvedený variabilní symbol, pomocí kterého můžete přispět konkrétní mamince. Peníze, které zašlete na náš účet bez variabilního symbolu budou rozděleny dle uvážení Správní rady spolku právě probíhajícím výzvám.

S nakládáním financí jsme vždy obezřetní a transparentní. Můžete nahlédnout na náš účet či reálné využití financí za poslední rok.

Registrace sbírky: U Krajského úřadu v Plzni  https://aplikace.mvcr.cz/seznam-verejnych-sbirek/Detail.aspx?id=11906


Chcete finančně podpořit naši činnost? Můžete pomocí daru na transparentní účet