#SkříněPraskají

Móda, která pomáhá dvakrát

Pro širokou veřejnost nemusí být finanční podpora optimální možností, jak pomoci a raději by předali hmotnou podporu našemu projektu. V tomho ohledu nabízíme snadnou možnost. Protřídit přeplněné skříně a pomoci nepotřebným šatstvem. Věnované oblečení i dopňky nabízíme za symbolické částky na našem dobročinném bazaru Skříně Praskají v různých městech po celé České republice. Bazar vždy doplňujeme o naši osvětovou činnost a díky tomu šíříme povědomí o problematice nemocných maminek i těm, kteří bazar navštíví.

Jak bazary probíhají?

Protože jsme v první řadě maminky a víme, co rodičovství obnáší, tak dobře víme, jaké mohou být někdy nákupy náročné s našimi dětmi. Proto pro vaše děti připravujeme program a dětský koutek, který je během vašich nákupů zabaví a vy si tak můžete nerušeně vybírat nové kousky do vašeho šatníku, který vám rozhodně díru v peněžence neudělá. Jednotlivé kousky u nás totiž zakoupíte v řádu desítek korun. A protože u nákupů někdy přijde chuť na něco dobrého,bude zajištěno i malé občerstvení. Zároveň si zde budete moci vyslechnout tématické přednášky na téma Barevná rakovina – příběhy boulí, kde vás seznámíme s problematikou mateřství a nemoci a zároveň si budete moci vyslechnout osobní příběhy některých z našich maminek.

Chcete nás podpořit šatstvem?

Přijímáme dámské, dětské i pánské, čisté a nepoškozené kousky. Pokud máte doma botičky po dětech nebo nějaké svoje boty, které plánujete vyměnit za nové, tak i ty u nás najdou své místo. Věnovat nám můžete i svoje kabelky a drobné doplňky, které se Vám již okoukaly. Zasílat je můžete poštou nebo osobně doručit na sběrná místa v Plzni, Praze, Brně, Táboře, Českých Budějovicích či v Mostu.

adresa pro zaslání poštou: MAMINY S RAKOVINOU.z.s Masarykova 669/86 Plzeň 31200

neváhejte a pro adresy na sběrná místa v příslušných regionech si napište na skrinepraskaji@maminysrakovinou.cz

Blížící se dobročinný bazar –  Skříně praskají vol.3 v Praze