#SRDCEMAMINKaM

projekt individuální pomoci a podpory členů Clubu MsR

Proplouvat životem i svými každodenními radostmi i starostmi, je v nemoci mnohem náročnější. Nemoc rozpoutává divokou bouři a přináší emoce, smutek i vztek. Často však může přinést také další náročné situace. Disfunkční domácnost, chybějící výpomoc, hmotnou nouzi nebo porouchané a chybějící vybavení, které zvýší náročnost a bezmoc v období léčby a umocní. Pak se léčba může stát opravdovým bojem.

Cíl projektu:

Pomoci obnovit harmonickou domácnost výpomocí nebo vybavením

Projekt je spolufinancován veřejnou sbírkou

Chci dát #srdcemaminkam 

Pomocí veřejné sbírky přispíváte na pomoc konkrétním rodinám nebo pro konkrétní individuální účely pro projekty Clubů MsR. Přispívat můžete jako anonymní dárci pomocí našich pokladniček či online platby.

Podpořte maminky a jejich cestu k uzdravení zasláním libovolné částky na náš sbírkový účet. Finance z veřejné sbírky nám pomáhají zajistit nemocným maminkám individuální psychoterapie, hlídání dětí, provoz domácnosti, nakoupit potravinové doplňky, které jim pomohou posílit jejich imunitu nebo jim zajistit nějakou krásnou vzpomínku například pomocí výletu s jejich rodinou.

S finančním darem do veřejné sbírky posíláte kus svého srdce nemocným maminkám, pro které je důležité vědět, že jim lidé v tomto období fandí, dodává jim to sílu na jejich cestě k uzdravení. 

Sbírkový účet:

2601664135 / 2010

Přispěním na sbírkový účet dáváte souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení v listě donátorů ve Výroční zprávě. Pokud s tím nesouhlasíte, dejte nám to prosím vědět.

Přejete-li si vstavit potvrzení o daru, napište nám. Rádi Vám potvrzení vystavíme.

S nakládáním financí jsme vždy obezřetní a transparentní. Můžete nahlédnout na náš účet či reálné využití financí za poslední rok.

Registrace sbírky: U Krajského úřadu v Plzni  https://aplikace.mvcr.cz/seznam-verejnych-sbirek/Detail.aspx?id=11906


Chcete finančně podpořit naši činnost? Můžete pomocí daru na transparentní účet přes zabezpečený portál darujme.cz

Aktuálně vyhlášené sbírky

Každá sbírková výzva má uvedený variabilní symbol. Při volbě příspěvku pro aktuální výzvu, zadejte prosím při převodu na účet platbu s přiděleným variabilním symbolem. Finanční prostředky, které na sbírkový účet přijdou bez bez symbolu bude Správní radou přiřazen dle potřeby k dalším aktuálně probíhajícím výzvám.

QR kód platby, má již přidělený svůj VS, skenujte ve Vaší bankovní mobilní aplikaci nebo zasílejte na sbírkové konto.

.

Dlouhodobé výzvy

V této výzvě podporujete Club (kontaktní pracoviště a jeho komunitní činnost, například. artedílnu, zázemí pro klientky a jejich děti, či zajištění technického vybavení, které vytváří klientkám příjemné prostředí a pocit zapojení se do komunity).
Ve chvílích, kdy je pro nemocnou maminku příliš náročné se s nemocí nebo jejími následky vyrovnat a naše laická pomoc už nestačí, je tu možnost individuální psychoterapeutické nebo psychologické podpory.

Největší nepřítel maminky v protinádorové léčbě jsou omezující bolesti, nevolnosti nebo fyzická slabost či psychické vyčerpání. Někdy to bývá i nucené odloučení. To pak pomůže jen hlídání, které je však velkým zásahem do rodinného rozpočtu.

Individuální výzvy

Maminka Alenka

Jsem maminkou roční holčičky a devítiletého chlapce, se kterými žiji sama ve společné domácnosti. V dubnu tohoto roku mi bylo diagnostikováno nádorové onemocnění lymfatického systému a vzápětí následovala léčba formou chemoterapie a imunoterapie.

V důsledku onemocnění mi nezbývalo sil na péči o děti a domácnost.

V současnosti se nám podařilo sehnat k dcerce chůvu Aničku, jejíž pomoc výrazně zvedá kvalitu života celé rodiny, díky ní mohu být celý den se svými dětmi, můžeme trávit společný čas nejen doma, ale i venku. Chůva zajistí všechny potřebné praktické a fyzické úkony v péči o děti, na které momentálně nestačím a je velkou pomocí i v péči o domácnost.

Dovolit se péči chůvy je však finančně velmi náročné, proto se obracím s touto žádostí o pomoc.

Předem moc děkuji za jakýkoliv příspěvek.

__________________________________________

Přispívat můžete na uhradu chůvy pro maminku Alenku libovolnou částkou na bankovní účet veřejné sbírky 2601664135/2010 s VS 5011, naskenováním QR kódu.

V případě, že máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás.

Maminka Stáňa

Srdečně Vás všechny zdravím. Jmenuji se Stáňa a je mi 37 let. Mám čtyři děti. Kristýnku (17), Elišku (12), Péťa (6) to je takový malý raubíř a nejmladší Aničku, které v květnu budou 3 roky. V roce 2020 jsem byla na operaci děložního čípku, kde po operaci nastal vážný problém a já začala krvácet, praskla mi céva a ohrozilo mě to na životě. V ten den jsem přišla o dělohu. Do žil mi vrátili 8 infůzí krve. Koncem roku zjistili genetickou mutaci Brca 1+ s mutací. 7. prosince 2021 mi odstranili prsní žlázy a vložili prsní expandéry. Další operace prsou mě čeká na konci března a odebrání vaječníků v dubnu. Moje psychika je vyčerpaná, ale musím tu být pro své děti. Z důvodů zdlouhavých zdravotních komplikací a operací, které mě omezují mě nechtějí nikde zaměstnat. Na důchod ani jiné příspěvky nemám nárok, protože neprobíhá chemoterapeutická léčba. Proto se obracím na Vás s prosbou o pomoc. Společně s organizací jsme našli vhodnou formu, která nám nejvíce pomůže. Z organizace nám již zaslali dvě obrovské krabice z dobročinného šatníku Skříně Praskají. Pro naši situaci bez příjmů jsme však také požádali o poukázky na nákupy potravin, či drogerie, které naší rodince pomohou překlenout tohle náročné období. Strašně moc všem děkuji.

________________________________________________

Přispívat můžete na nákupy potravinových poukázek (na žádost převážně do Lidlu) mamince Stáně libovolnou částkou na bankovní účet veřejné sbírky 2601664135/2010 s VS 5010, naskenováním QR kódu nebo přes darovací tlačítko na darujme.cz

 

V případě, že si přejete mamince poukázky zaslat přímo, kontaktujte nás.

Podívejte se

komu jsme společně pomáhali