podílejte se

NA NAŠÍ ČINNOSTI

Náš spolek disponuje transparentním účtem, z kterého financujeme většinu naší činnosti. Z tohoto účtu převážně platíme provozní náklady, jako například nájem a vybavení CLUBu, kancelářské materiály, propagační materiály či výdaje pro maminky (hlídání dětí, terapie, školení a semináře, spotřebiče, a další výdaje spojené s naší činností) . Z účtu také mohou být využity peníze na dofinancování výzvy z veřejné sbírky.

2401654995 / 2010

S nakládáním financí jsme vždy obezřetní a transparentní. Můžete nahlédnout na náš účet či reálné využití financí za poslední rok.

Buďme spolu ve spojení, poznejme se a propojme se nejen pro účely vystavení potvrzení o daru.

PODPOŘte SBÍRKU

NA POMOC KONKRÉTNÍM RODINÁM

Veřejná sbírka probíhá na speciálním účtu, na který se přispívá na konkrétní pomoc maminkám. Z účtu jsou pak hrazeny například spotřebiče pro domácnost, terapie, hlídání dětí, zážitky a mnoho dalšího.

Zjistěte komu se nyní pomáhá sbírkou

Nákup u partnerů

Spolupracujeme s několika menšími ale i většími dodavateli, kteří speciálně pro nás vytváří produkty. Z každého zakoupeného produktu pak jde určitá částka na náš účet.

Nově můžete některé produkty od partnerů najít i na našem dobročinném e-shopu.

POLŠTÁŘEK KRESLÍNEK

Jsme hrdé na to, že mezi našimi maminkami se najdou i takové, které i přes svůj nelehký životní osud seberou veškerou svou sílu, uzdraví se a ještě k tomu pomáhají dál.

Jednou z nich je i Lucie, která s láskou šije a rozhodla se z prodeje oblíbených polštářků Kreslínek poslat každých 30Kč naší organizaci.

Podpořte nás koupí těchto veselých polštářků, které rozvíjí kreativního ducha našich dětí.  

NÁRAMEK MOM

Dalším skvostem, který si můžete pořídit je náramek MOM. Náramek, který pomáhá hned 2x. Tento náramek MOM byl vytvořen se záměrem podpořit ženy, speciálně maminky, dodat jim energii a sílu.

Od teď bude pomáhat nadruhou, jeho nositelce i Maminám. Každých 100,- Kč z prodeje tohoto náramku putuje právě k nám.

NÁRAMEK HOPE

ISI Bracelet of Wish je místo, kde se tvoří z minerálních a léčivých korálků krásné ozdoby.

Rozhodli se nás podpořit speciální kolekcí HOPE. Z každého prodaného náramku z této kolekce nám se na účet připíše 100Kč a 25Kč z každého dalšího náramku mimo tuto kolekci.

Vybírat můžete ze tří náramků z regalitu pro dámy i pány.

SKŘÍNĚ PRASKAJÍ

NÁKUPEM ČI DAROVÁNÍM OBLEČENÍ


Móda, která pomáhá třikrát

Díky množství hmotných darů pro organizaci MAMINY S RAKOVINOU vznikl projekt #skrinepraskaji, abychom pokryly část nákladů spojené s poskytováním pomoci onkologicky nemocným maminkám. Vaše skříně nyní praskají u nás. Móda, která pomáhá třikrát. 

Vy třídíte své skříně a pomáháte.

Vy nakupujete a pomáháte.

 My  pomůžeme nemocným maminkám.

GIVT.CZ – Podpořte nás při Vašem online nákupu

Pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to přes portál www.givt.cz! Najdete na něm přes 1 200 nejznámějších e-shopů – a ať už budete nakupovat věci do domácnosti, obnovovat šatník nebo objednávat dovolenou udělejte klik navíc a dejte své srdce maminkám. ♥

JINÉ FORMY PODPORY A SPOLUPRÁCE

Jak se zapojit ?

Přijde Vám, že naše činnost má smysl, rádi byste pomohli, ale nevíte jak? Je mnoho způsobů, jak se zapojit a pomoci nám. Těšíme se, že Vás budeme moci poznat a stanete se součástí našeho týmu.

Šíření osvěty

Řeknete o našem projektu co nejvíce lidem – možná se i díky Vám informace o naší existenci dostane k někomu, kdo naši pomoc potřebuje.

Pomoc s grafikou, PR, sdílení inzerátů, administrativa, koordinace dílčích úkolů na našich projektech

Náš tým přece jen všechno sám nezvládne a občas je třeba pomoc na někdy je zapotřebí výpomoc zvenčí – pokud jednu z těchto oblastí ovládáte a máte čas a chuť nám pomoci kontaktujte nás.

Pořádání benefičních akcí, aukcí, sbírek, aj.

Pokud byste rádi uspořádali jakýkoli projekt na naši podporu, budeme velmi poctěni a jsme otevřeni jakýmkoli projektům. Pokud byte rádi takovou akci uspořádali, prosím kontaktujte nás.

Přímá pomoc maminkám

Výpomoc v domácnosti maminky, dovoz nákupu, psychická podpora nebo „pokec“ u kávy. Každá maličkost je pro naše maminky velká pomoc. Období léčby je velmi náročné a každá maličkost se počítá, pokud máte chuť se zapojit kontaktujte nás.

Sociální marketing

Umístění našeho loga na vašich webových stránkách nebo na akcích, které pořádáte

Máte blog, jste youtubeři, influenceři, markeťáci? 

Můžete nám pomoci s propagací, vymyslíme jak! Ozvěte se nám