JAK PODPOŘIT

Rádi byste i Vy dali své srdce nemocným maminkám a podpořili je tak při jejich nelehké cestě ke zdraví?

Jsme stejní jako kterákoliv jiná nezisková organizace. Proto ani my nemůžeme fungovat bez finanční podpory. Neustále hledáme a rozvíjíme způsoby jakými nás můžete v našich aktivitách podpořit a pomoci tak nemocným maminkám zvládnout jejich nelehkou životní situaci. I to sebou přináší výdaje. Pro maminky pořádáme řadu setkání, seminářů i zážitkových vzpomínek které jim jejich léčbu zpříjemní, velkou částí přispíváme  na terapie i pomoc v domácnosti výpomocí či vybavením. Vaše finanční podpora je pro nás tak mnohem víc. Dáváte nám spolu s ní i vaše srdce. Navíc si můžete svůj dar odpočítat ze základu daně, nebojte si o potvrzení napsat na náš infomail


 

CHCI DÁT SVÉ SRDCE MAMINKÁM

Příspěvkem na transparentní konto FIO

 

2401654995 / 2010

 


Pokud nechcete jen posílat finanční příspěvek můžete zvolit variantu nákupu některého z předmětů, které pro nás vytvořili naši obchodní partneři. Nákupem tohoto produktu Vám zůstane krásný vzpomínkový dárek s vyšší hodnotou. Poměrnou část z prodeje totiž obchodní partneři z daného předmětu věnují nám. Vybírat tak můžete z rozšiřující řady takovýchto dárečků:


Šperky Viks

Značka Viks pro nás vytvořila exkluzivní kolekci šperků z křišťálovépryskyřice a chirurgické oceli,

40% z ceny šperku pak putuje přímo na naše účty,vyberte si i Vy ten pravý kousek.

Objednávky možné ZDE


ISI náramky

místo, kde tvoří z minerálních a léčivých korálku krásné ozdoby , rozhodli se nás podpořit kolekcí HOPE,

z každého prodaného náramku z této kolekce nám se na účet připíše 100Kč a 25Kč z každého dalšího mimo tuto kolekci.

objednávky na ISI e-shopu


Vítěz bere všechno!

Jestli jako my máte rádi zvířátka, krásné ženy i úchvatné fotografie, tak tu pro Vás máme další tip. A to kalendář pro rok 2020. Není to obyčejný kalendář, ale kalendář plný vítězů, protože v každém měsíci najdete jednu uzdravenou ženu či dívku ze strašáka jmeném rakovina. Vznikl jako motivace všem nemocným, ale i jejich blízkým. Jestli i Vy chcete někomu věnovat naději, motivaci nebo prostě jen krásný dárek, tak je tohle ideální způsob.

Autorky Nikola a Lucie Schwarzovy které za tímto kalendářem stojí se rozhodli celou částku z prodeje věnovat na pomoc maminkám.

kalendář Vás vyjde na 25o Kč + poštovné a objednat jej můžete na IG VítězBereVšechno nebo emailem ZDE


Jako poslední je zde variantou podpořit nás Vaším vyřazeným oblečením, pro které doma již nemáte své využití. U nás najde nové majitele prostřednictvím dobročinného bazaru Skříně Praskají. Variantou z druhé strany  je přijít na naše bazary, pořádané čtyřikrát do roka v různých městech České republiky a potěšit se tak v naší společnosti i programem pro děti a také naše semináře a osvětovou činnost. Zjistěte více informaci o #SkříněPraskají

Odeslat je můžete na adresu sídla

Maminy s rakovinou,z.s.

Masarykova 669/86

312 00, Plzeň 4