Charitativní bazárek bude v Táboře

Hlasování bylo nerozhodné

Na místo konání charitativního bazárku probíhalo hlasování na sociálních sítích (Facebooku i instagramu zakladatelky), které skončilo velmi nečekaně s hlasy 34 pro Tábor a 34 pro Prahu. Plzeň pro zatím zůstala v pozadí se svými 18 hlasy. a nerozhodné výsledky nám značně zkomplikovaly rozhodování o místě konání prvního bazárku.

Rodný Tábor získal rozhodující hlas

Vzhledem k původu zakladatelky Šárky, která dala svůj rozhodující hlas k rodnému Táboru, se začali konat finální přípravy bazárku a sběr posledních příspěvků do bazárku s nadupaným názvem Skříně praskají! vol. 1. Pro velký příspěvěk za kterým stojí paní Věra Begič a její kolegyně z Brna. Pro svoz darů se dokonce muselo zapůjčit auto, a to se našlo díky spolupráci s nadačním fondem Pink Bubble. Vyzvednutí plné dodávky oblečení a hraček pro děti do dětského koutku pro rodinné centrum do Plzně se konalo v sobotu 30.3. a již toho samého dne začalo velké třídění.

Svoz bazárku do Tábora

Tím, ale vše nekončí a začala akce místo konání, pro které byli předvybrány prostory, které bohužel na původní termín 27.4 nakonec nebyli volné. Termín bazárku se tedy posunul o jeden den a to na neděli 28.4. od 10 hodin v Univerzitě, kde se na Vás také budeme moc a moc těšit.

Pro bazárek SKŘÍNĚ PRASKAJÍ! vznikla na Facebookových stránkách také událost , kde můžete případně hlásit svou učást, za kterou budeme samozřejmě velmi rádi.

https://www.facebook.com/events/993567434172986/

Nákupem na našem bazárku nás podpoříte v našem snažení  pomoci maminkám s onkologickým onemocněním, zajištěním chodu jejich domácnosti a psychosociální podpoře.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *