Svatba pro maminku

Výhody pro naše maminky, jednou z nich byla i velkorysá soutěž

Primárním cílem naší organizace je zlepšení kvality života onkologických pacientů, kdy se nemocným kromě pomoci snažíme poskytovat určité benefity nebo výhody. A do těchto našich aktivit se čas od času zapojí i naši partneři, kteří přijdou s velkorysou nabídkou a věnují cennou službu nebo hodnotný dárek. A právě jeden takový se nám dostal na stůl a my jej právě nyní zařazujeme do připravované kampaně #darujvzpominku a rády se s vámi o tuto zajímavou informaci podělíme hned, přestože plody této velkolepé nabídky budou sklizeny až v červnu tohoto roku. Že nevíte o čem je řeč?
Šárka Šteinochrová a vítězka soutěže o svatbu na statku Keseg pro maminy s rakovinou
 
V naší interní skupině proběhla SOUTĚŽ a ne jen tak ledajaká soutěž. Výhrou pro jednu z našich maminek je totiž jedna z nejvýznamnějších událostí v lidském životě a tou je SVATBA. Oslovila nás svatební koordinátorka Barbora Nagyová s nabídkou svatebního balíčku v hodnotě 35.000 Kč pro jednu z našich maminek zcela ZDARMA. Ale jak zvolit tu správnou maminku? Tu, která by si takový dárek zasloužila? My samy jsme se rozhodování chtěly raději vyhnout, a proto jsme verdikt nechaly přímo na paní majitelce, která soutěž s jedinou podmínkou, a to sepsat krátký příběh o lásce nebo seznámení, vymyslela. Barbora, která se nakonec musela prokousat několika příběhy, vybrala a nám se dostalo té velké cti oznámit vítězce radostnou novinu. Naše maminka Jana se tak dočká již za několik měsíců svého vytouženého svatebního dne.
A jaký byl výherní příběh?
 
Letos mi bylo 48let. Byla jsem 27 let vdaná. Manžela, který je o 10 let starší, jsem si brala poměrně mladá. Máme spolu tři děti, dceru  Barboru (28), syna Matěje (24) a dceru Natálii (12). Měli jsme takové běžné manželství, do kterého vstoupilo odcizení, kdy jsme spíš žili vedle sebe, nikoli spolu a já se cítila hodně sama. Míjeli jsme se a společným chvílím se začali vyhýbat. Když už jsem samotu nezvládala, podala jsem si inzerát, že hledám někoho na kolo, lyže. Doufala jsem v nějakou paní, která by na tom byla stejně jako já. A kdo se ozval? Muž. Měla jsem strach, ale dali jsme si schůzku. Byl menší než já a vůbec nebyl můj typ. Chtěla jsem někoho, kdo se mnou bude sportovat, proto mi bylo jedno, jak vypadá. Od první chvíle jsme si měli co říct. Začali jsme spolu opravdu kamarádit. Zjistili jsme, že je nám spolu moc hezky. Najednou to začínalo nabírat jiný směr a můj život opět naplňovala radost a touha. Oba jsme se rozvedli a začali žít spolu. Obavy a stresy ze mě opadly a já se konečně uvolnila. Po roce a půl, když jsme si mysleli, že už nás nic nepřekvapí, to ale mělo být jinak a do života nám vstoupila nemoc. Verdikt zněl rakovina prsa s tím, že si buď nechám vzít půl prsa nebo celé. Petr okamžitě rozhodl, ať ho vezmou celé a nic tam nezůstane. Držel mě nad vodou. Když mě přivezl po operaci domů, hned chtěl vidět jizvu a tím mi pomohl ještě víc. Vůbec jsem si nemusela lámat hlavu, kdy mu ji ukážu, natož abych měla příležitost trápit se svým novým vzhledem. Pak přišly chemoterapie a padaly vlasy. Opět mě podržel. Nakoupili jsme společně šátky, pak vzal strojek a ostříhal mě. Mezi chemoterapiemi mě vždy vytáhl na pár dní pryč, vyjeli jsme na krátké dovolené, abych nebyla doma a měla na co vzpomínat. Teď už mi vlasy rostou a mám hormonální léčbu. V únoru mě čeká operace spodku. Nikdy bych nevěřila, že můžu potkat někoho s tak velkým srdcem. Každý den žijeme naplno a jsme spokojeni. Často přemýšlím, jak mu to jednou vrátím, ale on říká, že jsem mu to už dávno splatila tím, že jsem. Řekli jsme si, že až se vyléčím, vezmeme se a budeme šťastni a živi z přítomných okamžiků. Nejkrásnější na tom je, že moje rodina a kamarádi mi říkají “je pro tebe velikou oporou, viď?”. Mají pravdu. Našla jsem opravdovou lásku, když jsem doufala, že už nic lepšího nebude. Přála bych všem holkám, které prožívají ošklivou nemoc, aby i ony měli takovou oporu.
 
Jana

 


EXKLUZIVNÍ SVATEBNÍ BALÍČEK na svatebním statku Keseg včetně koordinačních služeb v celkové hodnotě 35.000,- je už velkou úsporou do rodinného rozpočtu a krásná cesta ke svatebnímu snu naší maminky.
  • pronájem našeho stavení
  • 3 samostatné pokoje vhodné pro přespání 6-10 lidí (možnost dětských postýlek) – cca 2 akrů pozemku – dětského koutku mezi stromy – svatební stan pro 60 osob – nábytek pro svatební hostinu
  • nádobí pro svatební hostinu popřípadě svatební raut
  • jako další můžeme poskytnout výzdobu v přírodním stylu a možnost využití svatební koordinace pro svatební den

A jakmile padlo rozhodnutí, mohla se koordinátorka pustit do příprav a nevěstu Janu převzít do péče a společně naplánovat její nejkrásnější den.

Taky vzpomínáte na ten svůj? Radost z příprav. Šimrání v břiše a nervozita před začátkem obřadu? A pak jen radost a těšení se na svatební cestu. Tak to jsou ty nejkrásnější vzpomínky každé z nás. Jaká byla Vaše svatba?

 
 
Mockrát děkujeme Barboře Nagyové a statku Keseg za její #srdcemaminkam a těšíme se na další spolupráci.
 
 
 
 

 

Označeno , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *